پ
پ

پس از سال‌ها کسب تجربه از فعالیت در بازار آهن و فولاد دریافتیم که وجود یک رسانه خبری که به صورت واحد، همه‌جانبه و تخصصی به حوزه اخبار بازار فولاد و آهن ایران و جهان بپردازد، بسیار خالیست. بر همین اساس، همت گماردیم تا با پایه‌گذاری یک رسانه خبری مختص پوشش اخبار بازار آهن و فولاد به بهترین شکل در جهت اطلاع‌رسانی همه روزه به مخاطب گام برداریم.

پایگاه خبری پولادنیوز در سال 1400 فعالیت خود را به صورت رسمی در حوزه تحلیل، بررسی و انتشار کلیه اخبار بازار فولاد ایران و جهان آغاز کرد. این رسانه همواره در چهارچوب قانون و تنها در جهت اطلاع‌رسانی حوادث و وقایع اخبار بازار آهن و فولاد خدمت می‌کند. رسالت رسانه خبری پولادنیوز انعکاس واقعی و صداقت در محتوای اخبار، دقت و سرعت در انتشار اخبار، بازتاب اخبار بی‌طرفانه و به دور از هر گونه جهت‌گیری سیاسی، پرهیز از گزافه‌گویی، افراط و تفریط در محتوای خبر می‌باشد.

چشم‌انداز و هدف پایگاه خبری پولادنیوز پوشش همه‌جانبه کلیه اخبار بازار فولاد ایران و جهان به صورت لحظه به لحظه به مخاطبان عزیز می‌باشد. امید داریم تا با عنایت خداوند، حمایت و لطف همه شما عزیزان به این هدف والا دست یابیم. ما را در این امر یاری کنید و جهت همکاری و همیاری برای انتشار به روزترین‌ اخبار بازار فولاد ایران و جهان با ما در ارتباط باشید. پولادنیوز از کلیه علاقه‌مندان به حوزه خبرنگاری، تولید محتوای خبری به صورت متن، تصویر و ویدئو دعوت به همکاری می‌نماید.

لازم به ذکر است که وب سایت پولادنیوز به آدرس www.pooladnews.com تحت مالکیت شرکت سهامی خاص “نیکان آسین برسام” به مدیریت آقای کورش نیکزاد می‌باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.