آهن کیتا
سهمیه بندی برق صنایع در فصل تابستان
18 اردیبهشت 1401 - 12:19
شناسه : 10509
بازدید 168
1

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور در رابطه با سهمیه بندی برق در کشور اظهار داشت: بر خلاف روال سال های گذشته، هنوز سهمیه بندی برق صنایع برای فصل تابستان تصمیمی گرفته نشده است و درصورتی که مورد جدیدی اعلام شود از طریق رسانه ها هماهنگ و اطلاع رسانی […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور در رابطه با سهمیه بندی برق در کشور اظهار داشت:

بر خلاف روال سال های گذشته، هنوز سهمیه بندی برق صنایع برای فصل تابستان تصمیمی گرفته نشده است و درصورتی که مورد جدیدی اعلام شود از طریق رسانه ها هماهنگ و اطلاع رسانی خواهد شد.

در مقایسه با سال گذشته برق تولید شده در بهار امسال به علت برنامه های توسعه و تولید برق در وزارت نیرو،  با افزایش 5/10 درصدی همراه بوده است و خوشبختانه مانعی برای تامین برق صنایع در حال حاضروجود ندارد.

رجبی مشهدی در ادامه افزود: با ورود به فصل تابستان برق صنایع بر اساس شرایط موجود تامین خواهد شد و در صورت لزوم از برنامه های تشویقی استفاده خواهد شد.

البته برنامه ریزی هایی برای سهمیه بندی برق و صرفه جویی صنایع انجام شده است.

سخنگوی صنعت برق کشور در انتها افزود: در فصل تابستان مشکل برق صنایع بواسطه واگذاری سهمیه های برق و انرژی برخی صنایع به دیگر صنایع برای حفظ سطح تولید آنها و تعمیرات یا اورهال تجهیزات تا حدودی حل شده است و بنوعی در مصرف برق صرفه جویی شود ولی درصورت هرگونه تصمیم گیری جدید برای برق صنایع اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.