تمدید اعتبار گواهینامه CARES ذوب آهن اصفهان
25 اردیبهشت 1401 - 14:01
شناسه : 10633
بازدید 245
1

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، مهندس رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان، طی جلسه ای که در رابطه با ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES  تشکیل شده بود، اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان همیشه سعی در ارتقاء کیفیت و کسب حداکثر رضایتمندی مشتری داشته است و ما همواره فراتر از اجرای الزامات استانداردهای […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، مهندس رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان، طی جلسه ای که در رابطه با ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES  تشکیل شده بود، اظهار داشت:

ذوب آهن اصفهان همیشه سعی در ارتقاء کیفیت و کسب حداکثر رضایتمندی مشتری داشته است و ما همواره فراتر از اجرای الزامات استانداردهای مورد بررسی و استقرار و تمدید آن ها، با نهایت سعی و تلاش در جهت افزایش بهره وری همراه با رعایت حقوق مصرف کننده و حفظ کرامت انسانی کارکنان گام برداشته ایم.

در این جلسه محمد صدری مدیرکیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان پیرو صحبت های رضوانیان افزود:

اولین ممیزی مراقبتی بعد از اخذگواهینامه CARES  طی روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه توسط سرممیز موسسه مذکور Serdar Anlas از انگلستان و در مدیریت های مرتبط انجام شد و با توجه به عدم مشاهده هیچ گونه مغایرتی، گواهینامه CARES برای این شرکت تمدید اعتبار شد.

البته لازم به ذکر است با توجه به شرایط ویژه ای که به علت شیوع کرونا بوجود آمده، این ممیزی با استفاده از بستر اینترنت و به صورتا ز راه دور صورت گرفت.

مدیریت های مرتبطی از قبیل آزمایشگاه مرکزی، مهندسی نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، بازاریابی و فروش خارجی، آموزش و توسعه منابع انسانی، روابط عمومی، پشتیبانی فروش و برنامه ریزی حمل، حراست و فن آوری اطلاعات، در برگزاری موفقیت آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند.
در جلسه اختتامیه نیز، سرممیز موسسه CARES اظهار داشت:

ذوب آهن اصفهان تنها دارنده گواهینامه CARES در ایران است و این شرکت تلاش های گسترده ای در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CARES در این مجتمع صنعتی انجام داده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.