آهن کیتا
بخشنامه جدید گمرک با هدف احیای وضعیت صادرات لوله و پروفیل
21 تیر 1401 - 13:56
شناسه : 11526
بازدید 813
0

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، گمرک جمهوری اسلامی ایران آخرین بخشنامه خود را که در رابطه با ساماندهی صادرات لوله و پروفیل بوده است، ابلاغ کرد. در این بخشنامه که طی نامه شماره ۱۴۰۱/۵۰۰۲۳۹ توسط مدیرکل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شده است، خطاب به کلیه واحدهای ستادی و اجرایی آمده است: «پیرو بخشنامه […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

به گزارش رسانه خبری پولادنیوز، گمرک جمهوری اسلامی ایران آخرین بخشنامه خود را که در رابطه با ساماندهی صادرات لوله و پروفیل بوده است، ابلاغ کرد.

در این بخشنامه که طی نامه شماره ۱۴۰۱/۵۰۰۲۳۹ توسط مدیرکل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شده است، خطاب به کلیه واحدهای ستادی و اجرایی آمده است:

«پیرو بخشنامه شماره ۳۰۴۹۳۳/ ۱۴۰۱/ ۶۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ موضوع ساماندهی صادرات لوله و پروفیل، به پیوست تصویر نامه شماره ۶۰/۹۰۵۹۹ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت منضم به نامه شماره ۶۰/۸۷۱۷۹ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت عینا جهت اطلاع و اقدام لازم؛ وفق مفاد نامه های مذکور (با مشخصات و کد طبقه بندی شده اعلامی شرکت‌های مجاز به صادرات محصولات لوله و پروفیل) با رعایت کلیه قوانین و مقررات و ضوابط مربوطه ارسال می شود».

مدتی قبل نیز مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای که به گمرک ایران نوشته بود، تاکید بر ساماندهی صادرات لوله و پروفیل داشت و 114 شرکت را مجاز به صادرات این محصولات دانست.

پیرو این موضوع نیز مدیرکل صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت نوشته بود که در بخشی از این نامه آمده است:

«پیرو نامه شماره ۶۰/۵۶۵۸۵ مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۶در خصوص ساماندهی صادرات لوله و پروفیل، به پیوست فهرست اصلاح شده واحدهای مجاز به صادرات محصولات فوق (۱۱۴ شرکت) به همراه شناسه ملی آنها ارسال می‌شود. لطفا دستور فرمائید موضوع به گمرک جمهوری اسلامی ایران جهت اقدام مقتضی منعکس شود. ضمنا این نامه جایگزین نامه شماره ۶۰۵۶۵۸۵ مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ می‌شود» .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.