آهن کیتا
سیر ثابت قیمت آهن در بازار
31 خرداد 1400 - 23:32
شناسه : 1783
بازدید 109
4
بازار آرام قیمت آهن آلات

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در پی کاهش قیمت دلار قیمت مقاطع فولادی نیز کاهش یافت. در روز یکشنبه پس از کاهش ۵۴۰ تومانی قیمت دلار در بازار آزاد و رسیدن به مبلغ ۲۳ هزار و ۸۱۰ تومان، خبرها از کاهش قیمت ها در بازار آهن حکایت داشت. در حالیکه دلار در بازار آزاد کاهش قیمت داشته […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در پی کاهش قیمت دلار قیمت مقاطع فولادی نیز کاهش یافت. در روز یکشنبه پس از کاهش ۵۴۰ تومانی قیمت دلار در بازار آزاد و رسیدن به مبلغ ۲۳ هزار و ۸۱۰ تومان، خبرها از کاهش قیمت ها در بازار آهن حکایت داشت. در حالیکه دلار در بازار آزاد کاهش قیمت داشته است، اما با دلار نیمایی نه تنها همچنان فاصله دارد بلکه دلار نیمایی هم در این هفته رو به افزایش بوده است.

لازم به ذکر است خبری از کاهش قیمت شمش و مقاطع در CIS نیست، بر این اساس باید دید فولادسازان چه قیمتی را برای معاملات امروز در نظر می گیرند.

اگر چنانچه این قیمت ها ثابت یا کاهشی باشند، احتمالا روند نزولی بازار ادامه پیدا خواهد کرد و در صورتی که فولادسازان مانند هفته های گذشته اصرار بر افزایش قیمت شمش داشته باشند، دوباره شوکی به بازار وارد خواهد شد و ادامه روند نزولی در بازار متوقف خواهد شد.

در هر صورت در روز گذشته شاهد کاهش قیمت میلگرد و ورود قیمت این محصول به کانال ۱۴ هزار تومان بودیم و در اکثر مبادی فروش میلگرد کاهش ۱۰۰ الی ۳۳۰ تومانی را شاهد بودیم؛ تعداد کمی از کارخانجات نیز ثبات قیمت میلگرد را اعلام داشتند. کمترین قیمت میلگرد ۱۴ را کارخانه امیرکبیر خزر روی قیمت ۱۴ هزار و ۸۲۰ تومان و بیشترین قیمت را کارخانه نورد فولاد گلستان روی قیمت ۱۵ هزار و۸۰۰ تومان اعلام کردند.

کاهش قیمت نبشی و قیمت ناودانی با شدت همراه بود و در محدوده ۱۰۰ الی ۷۰۰ تومانی قرار داشت، همچنین لازم به ذکر است که اکثر کارخانه های نبشی و ناودانی کاهش قیمت را لمس کردند و اندک تعدادی نیز ثبات قیمت داشتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.