آهن کیتا
شرکت فولاد مبارکه در آستانه صنعتی نوین
20 تیر 1400 - 0:30
شناسه : 2267
بازدید 110
2
فولاد مبارکه و استفاده از صنعتی نوین

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، اولین آزمایشگاه نسل چهارم اتوماسیون صنعتی ( اتوماسیون ۴/۰) کشور با امضای تفاهم‌نامه ای فی مابین دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت ایریسا با حمایت شرکت فولاد مبارکه اصفهان افتتاح شد. این صنعت نسل چهارم اتوماسیون صنعتی در واقع ایجاد یک تحول دیجیتال در صنعت است که ارتباطی سخت افزاری و نرم افزاری هوشمند از طریق اینترنت اشیا در محیط صنعتی […]

منبع : پولادنیوز
پ
پ

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، اولین آزمایشگاه نسل چهارم اتوماسیون صنعتی ( اتوماسیون ۴/۰) کشور با امضای تفاهم‌نامه ای فی مابین دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت ایریسا با حمایت شرکت فولاد مبارکه اصفهان افتتاح شد.

این صنعت نسل چهارم اتوماسیون صنعتی در واقع ایجاد یک تحول دیجیتال در صنعت است که ارتباطی سخت افزاری و نرم افزاری هوشمند از طریق اینترنت اشیا در محیط صنعتی فراهم می آورد. طی این فرآیند بستری جهت به کارگیری هوش مصنوعی در مدیریت سیستم، استفاده از زیرساخت‌های پردازش ابری و محاسبات لبه فراهم می‌آید. 

به طور کلی در صنعت فولاد از مراحل ابتدایی استخراج سنگ آهن و تولید گندله تا انتهای مسیر تولید به کارگیری هوش مصنوعی می‌تواند بسیار کارآمد بوده و هوش مصنوعی می‌تواند در حوزه‌های مختلفی از جمله ارتباط با مشتریان، تحلیل و مدیریت بازار؛ هوشمندسازی فرآیند تعمیر و نگهداری و نظارت بر محیط کار مورد استفاده قرار گیرد که تمامی این مزایا می‌تواند منجر به کاهش هزینه‌های تولید شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.