آهن کیتا
نرخ آهن متاثر از شرایط کنونی کشور
02 مرداد 1400 - 22:05
شناسه : 2600
بازدید 102
4
بازار آهن و شرایط کنونی کشور

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در طی هفته گذشته نرخ ارز تغییرات چندانی نداشت و پیوسته در کانال ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان نوسان کرد. از سوی دیگر خبرها از مذاکرات وین حاکی از آن بود که این مذاکرات تا مستقر شدن دولت جدید متوقف شد، هر چند طبق گزارشات کمیته تطبیق مذاکرات مشخص است همچنان […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در طی هفته گذشته نرخ ارز تغییرات چندانی نداشت و پیوسته در کانال ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان نوسان کرد. از سوی دیگر خبرها از مذاکرات وین حاکی از آن بود که این مذاکرات تا مستقر شدن دولت جدید متوقف شد، هر چند طبق گزارشات کمیته تطبیق مذاکرات مشخص است همچنان شکاف های عمیقی بین خواسته های طرفین مذاکرات وین وجود دارد. 

بر اساس صحبت های سخنگوی دولت و پس از آن تکذیب آن توسط دبیرخانه شورای امنیت و در پی آن سخنان روحانی و متهم کردن مجلس و در نهایت پاسخ های مشاور قالیباف نشان از آن دارد که دولت جدید برای به غایت رساندن مذاکرات با ساز و کار آسانی روبرو نیست. بر همین اساس تا به ثبات رسیدن شرایط نمی‍توان پیش بینی درستی از قیمت آهن آلات در بازار آهن روزهای آینده داشت.

مشکل کنونی بازار آهن و روند قیمت ها در این بازار تنها مختص شرایط کنونی پیش آمده نیست و سر دراز دارد. به طور کلی به نظر می رسد هیچ نظارت درستی از قیمت محصولات فولادی در بازار انجام نمی گیرد که این موضوع همواره مسئله اصلی بازار آهن می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.