آهن کیتا
وضعیت بازار آهن این روزها
19 مرداد 1400 - 20:51
شناسه : 3037
بازدید 157
5
بازار آهن این روزها

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در روز گذشته قیمت دلار نوسان اندکی در جهت صعودی داشت و در نهایت روی کانال ۲۵ هزار و ۹۵۰ قرار گرفت. در بازار آهن قیمت ها اغلب کاهشی بودند البته برخی از مبادی فروش هم اندک افزایشی را لحاظ کردند. شنیده ها از کاهش قیمت پایه شمش در بورس کالا بر […]

نویسنده : واحد خبر منبع : پولادنیوز
پ
پ

بر اساس گزارش رسانه خبری پولادنیوز، در روز گذشته قیمت دلار نوسان اندکی در جهت صعودی داشت و در نهایت روی کانال ۲۵ هزار و ۹۵۰ قرار گرفت. در بازار آهن قیمت ها اغلب کاهشی بودند البته برخی از مبادی فروش هم اندک افزایشی را لحاظ کردند.

شنیده ها از کاهش قیمت پایه شمش در بورس کالا بر اساس ۹۵ درصد CIS خبر می دهند، چنانچه این سیگنال صحیح باشد و همچنین با کاهش قیمت ها در بازارهای جهانی و از سوی دیگر نزدیک شدن به پایان محدودیت های برقی می توان انتظار داشت که روند کاهش قیمت مقاطع ادامه یابد. 

البته وضعیت حرکتی دلار هم اکنون به عنوان یکی از عوامل موثر بر روند قیمتی مقاطع، نامشخص است. با بررسی شاخص های تاثیر گذار در این حوزه از جمله افزایش استفاده از تن خواه بانک مرکزی، کاهش ۸۶ درصدی اوراق بدهی نیز نشان دهنده کسری شدید بودجه و سایه افکنی آن بر کاهش ارز ریال و تقویت ارزهای خارجی است. 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.